Haklı Misafir Hattı

Değerli Misafirlerimiz;

Swandor Group üyesi Swandor Hotels & Resorts ailesine göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Swandor Hotels & Resorts misafir memnuniyeti odaklı konaklama öncesi ve sonrası hizmetler geliştirmek, kaliteli ve hayal edilen tatiller sunmak en büyük hedefimiz. Bu amaçla “Haklı Misafir Hattı” adını verdiğimiz bu bölümde, çalışmalarımıza ışık tutması amacıyla dilek, öneri ve eleştirilerinizi değerlendiriyoruz.

Tatilinizle ilgili tüm geri bildirimlerinizi www.swandorhotels.com sitesinden paylaşabilir veya Misafir İlişkileri yetkililerimiz ile irtibata geçerek iletebilirsiniz.

İleteceğiniz tüm geri bildirimler ilgili departmanlarla paylaşılacak, titizlikle araştırılacak ve sonucu Misafir İlişkileri departmanımız tarafından en kısa sürede tarafınıza bildirilecektir.

BİLDİRİMLER & GİZLİLİK

Swandor Hotels & Resorts misafirlerinin geri bildirimlerini Haklı Misafir Hattı’na kolaylıkla iletebilmeleri için tüm iletişim kanallarını kullanabilme imkanı sağlıyor. Haklı Misafir Hattı’na iletilen her geri bildirim özel bir referans numarası ile sisteme kaydedilir ve saklanır. Geri bildirimler değerlendirilirken tarafsızlık ve misafir memnuniyeti ilkelerine göre hareket edilir.

Gerekli tüm araştırmalar yapılarak kısa sürede ve kalite standartlarına uygun çözüm üretilmesi amaçlanmaktadır. İletilen geri bildirimler ile ilgili olarak misafirlerimize geri dönüş yapılır. Misafirlerimizin ilettiği geri bildirimler hizmetlerimizde memnuniyeti artırıcı önlemler almamız konusunda bize yol göstermektedir.

Misafirlerimizin web Sitemiz’e memnuniyet/şikayet/öneri paylaşım amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Bu bilgiler misafirlerimize e-posta ve SMS (kısa mesaj) iletişimi yapmak için kullanılmayacaktır. Misafirlerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşımı, Swandor Hotels & Resorts personelleri dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

Swandor Hotels & Resorts söz konusu bilgileri misafirlerimizin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır. Misafirlerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla Swandor Hotels & Resorts sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.

ŞİKAYET FORMU

 

Otel Seçiniz