Kariyer ve Eğitim

Çalışma hayatınıza doğru bir adım atarak başlamak istiyorsanız Swandor Hotels & Resorts doğru adres…

Swandor Hotels & Resorts olarak kurulduğumuz günden itibaren derin misafirperverlik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri ile çalışıyoruz. Yaptığımız işi çok seviyor ve fark yaratmanı detaylarda saklı olduğu bilinciyle konuklarımızın ruhuna neyin iyi geleceğini biliyoruz. Biz başarılarımızın altında kurumumuzun çalışma ilke ve değerlerine bağlılıkla çalışan tüm çalışanlarımızın imzası olduğunun bilinciyle, onlarda konuklarımıza gösterdiğimiz ilgi ve özeni gösteriyoruz.

Birlikte başarmak için…

Swandor Hotels & Resorts ailesi olarak işbirliğine güveniyoruz. Çalışanlarımızın eşsiz niteliklerine , geçmişine, bakış açılarına ve deneyimlerine saygı duyuyor ve sizleri birey olarak önemsiyoruz. Bu amaçla siz, çalışma arkadaşlarımızın hem çalışma verimlerini arttırmak hem de mesai saatleri dışında geçireceği zamanı mümkün olduğunca kaliteli ve keyifli kılmak için pek çok olanak sunuyoruz.

Eğitimler

Tesislerimizde görev alacak siz çalışanlarımızın genel ve mesleki bilginin arttırılmasına, bireysel bilgi ve yeteneklerinin geliştirilmesine yönelik etkin bir eğitim sistemi kurulmuştur. Eğitimler ihtiyaçlara göre sezon boyunca devam etmektedir.

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi -
CV yükle - pdf,doc,docx dosya türleri yükleyebilirsiniz

İletişim Bilgileri

Askerlik Bilgileri

Askerlik Durumu

Öğrenim Durumu

Öğrenim Durumu

İş Deneyimi

Yabancı Dil

Katıldığınız Kurs, Eğitim ve Seminerler

Sağlık Durumunuz

Referanslar

Çalışma Şartları

İş nedeniyle sık seyahat eder misiniz?