Rose Resort

PGS Hotels Rose Resort В PGS Hotels Rose Resort вы сможете погрузиться в самый чарующий средиземноморский сон.

Прочувствуйте привилегии отпуска в PGS Hotels Rose Resort, где вы сможете не только отдохнуть, но и развлечься…

РАЗМЕЩЕНИЕ

PGS Hotels Rose Resort’ta odalarımız, otelin bulunduğu konumun avantajlarının yanı sıra kaliteli hizmet anlayışıyla size ve sevdiklerinize konforlu ve donanımlı yaşam alanları vadediyor.

Otelimizde 130 oda bulunmaktadır :

• 270 Yatak

• 1 Engelli Odası

• 126 Standart Oda

• 2 Aile Odası

  • СЕМЕЙНЫЕ НОМЕРА
  • СТАНДАРТНЫЕ НОМЕРА

PGS Hotels Rose Resort bünyesinde, toplam 2 adet Aile odası mevcuttur. Aile dostu bir konaklama imkanına sahip konforlu Aile odalarımız kendi içerisinde 2 adet odadan oluşmaktadır. Yan yana 2 ayrı odanın ara kapı ile birbirine bağlandığı bu odalar bir ebeveyn odası ve çocuk odası olmak üzere 30 m2 büyüklüğündedir. Sizin ve ailenizin rahatı için tasarlanmış bu odalar halı zemine sahip ve kısmi deniz manzaralıdır.

PGS Hotels Rose Resort’ta ana binada yer alan 19-30 m² büyüklüğündeki 130 adet kullanışlı standart odalar rahat bir konaklama sağlıyor.

ПИТАНИЕ

PGS Hotels, tüm konuklarını birer gurme ayrıcalığıyla ağırlar. Alanında uzman şeflerin, eşsiz lezzetleri ağız tadınızı sanata dönüştürür. Bilgi, deneyim; özenle seçilmiş lezzetler, farklı anlayışlar ve modern sunumlar masanıza ruh katar. Dünya mutfağından özenle seçilmiş örnekler ve farklı konseptlerde «a la carte» restoranlar farklı damak tatlarını ve aynı mekanlarda bir araya getirir.

 

Sıcak ya da soğuk, alkollü ya da alkolsüz içecekler, en gözde çay ve kahve çeşitleri ve çok özel kokteyller PGS dünyasına renk katar.

  • главный ресторан
  • AQUARIUM BAR
  • BEACH BAR
главный ресторан
AQUARIUM BAR
BEACH BAR

РАЗВЛЕЧЕНИЯ

PGS HOTELS gün boyu süren spor ve eğlence aktiviteleriyle misafirlerine sınırsız bir eğlence sunuyor. Eğlenceli animasyon şovlarıyla renklenen akşamlar, açık hava diskosuyla geç saatlere kadar devam ediyor. PGS HOTELS’de masa tenisi, langırt, dart, havuz oyunları ve geniş bir yelpazede sunulan su sporları, sportif bir tatil geçirmek isteyenleri cezbediyor. Minik misafirler özenle düzenlenmiş Rino Çocuk Kulübü’nde yaşıtlarıyla birlikte eğlenceli ve eğitici aktivitelerle keyifli saatler geçirebiliyor.

СПА и Оздоровительный Центр

  • SPA & WELLNESS
SPA & WELLNESS
Расслабьте душу и тело с профессиональной командой...

В SPA центре PGS Hotels все для Вашего счастья! Опытные специалисты, высококачественные продукты, эффективные программы и многое другое к вашим услугам... В расслабляющей атмосфере при помощи специальных программ вы сбросите за год накопившуюся усталость и почувствуете ощущение бодрости, как будто родились снова!

RİNO ÇOCUK KULÜBÜ

PGS Hotels’de kendini özel hissetmek minik konuklarımızın da hakkı! Otelimizde bulunan ve 04- 12 yaş grubu misafirlerimize hizmet veren Rino Çocuk Kulübü’nde çocuklarınız yaratıcılıklarını geliştirirken; eğitimli ve tecrübeli animatörler eşliğinde doyasıya eğlenebilecek. Her gün 10:00 – 17:00 saatleri arasında çocuklar gönüllerince eğlenirken siz de onlarla beraber, en az onlar kadar eğlenebilir ya da çocukları Rino Çocuk Kulübü’ne güvenle bırakıp, tatilin keyfine varabilirsiniz.

Çocuk kulübü hizmetlerimiz:

  • Çocuk Disco
  • Oyun Parkı
  • Özel Oyunlar
  • Boyama

TOPLANTI SALONLARI

Uzun yıllar bir çok önemli organizasyona ev sahipliği yapmış, KEMER’in MICE markası olan ve bu konuda uzmanlaşan bir ekip ile toplantılarınızı organize edebilirsiniz. Her ölçekte dizayn edilebilen salonlarımızla, ihtiyaçlarınıza cevap verecek ekipmanlarımızla (barkovizyonperde – ses sistemi – mikrofon – flipchart – kürsü – headset) destek için yanınızdayız.